Pga Coronaviruset och stor efterfrågan på andningsskydd, handsprit och korttidskläder är många av dessa artiklar dessvärre slut hos oss och våra leverantörer.

Utesäljare

Boka möte med en av våra utesäljare

Göteborg
Magnus Johnsson
Mail: magnus.Johnsson@mercus.se  
Mobil: 0709 - 40 79 00

Marcus Westergren
Mail: marcus.westergren@mercus.se
Mobil: 0702 - 58 43 20

Göteborg & Bohuslän
Fredrik Haraldsson
Mail:  fredrik.haraldsson@mercus.se
Mobil: 0707 - 88 49 79

Halland
Sofie Reismer 
Mail: sofie.reismer@mercus.se
Mobil: 0761 - 42 67 18

Småland
Linn Johansson
Mail: linn.johansson@mercus.se
Mobil: 0722 - 27 23 88

Skåne
Christian Stridsberg
Mail: christian.stridsberg@mercus.se
Mobil: 0707 - 29 61 74

Hannes Cederholm
Mail:  hannes.cederholm@mercus.se
Mobil: 0730 – 67 74 83

Kontakta innesälj: innesalj@mercus.se