Glad sommar. Vi håller öppet alla vardagar kl 7 - 16. Varmt välkomna!

Utesäljare

Boka möte med en av våra utesäljare

GÖTEBORG
Magnus Johnsson
Mail: magnus.Johnsson@mercus.se  
Mobil: 0709 - 40 79 00

Marcus Westergren
Mail: marcus.westergren@mercus.se
Mobil: 0702 - 58 43 20

GÖTEBORG & BOHUSLÄN
Fredrik Haraldsson
Mail:  fredrik.haraldsson@mercus.se
Mobil: 0707 - 88 49 79

HALLAND
Sofie Reismer 
Mail: sofie.reismer@mercus.se
Mobil: 0761 - 42 67 18

SMÅLAND
Linn Johansson
Mail: linn.johansson@mercus.se
Mobil: 0722 - 27 23 88

LINKÖPING
Susannah Eriksson
Mail: susannah.eriksson@mercus.se
Mobil: 0725 - 24 12 50

 

SKÅNE
Christian Stridsberg
Mail: christian.stridsberg@mercus.se
Mobil: 0707 - 29 61 74

Hannes Cederholm
Mail:  hannes.cederholm@mercus.se
Mobil: 0730 – 67 74 83

Kontakta innesälj: innesalj@mercus.se

Kontakta oss via vårt kundformulär